NASZA OFERTA

TANIA PRZESYŁKA


Wszystkie paczki wysyłane są Kurierem DHL, są one ubezpieczone, odpowiednio zabezpieczone ze względu na szkło, powyżej kwoty zamówienia 500 zł towar jest wysyłany gratis.

MENU
POLEĆ ZNAJOMEMU

Wpisz adres e-mail znajomego,
któremu chcesz polecić
nasz market.


ZAPYTANIE

Jeśli masz pytania odnośnie produktów,
napisz do nas.

Podaj adres e-mail

7029
Wartość koszyka:
0,00 PLN
TWÓJ LIGHTMARKET


Pragniemy przedstawić Państwu nasz sklep internetowy, w którym sprzedajemy żarówki wszystkich typów. Dostępne w naszej ofercie są zarówno żarówki tradycyjne, energooszczędne, halogenowe, samochodowe, medyczne, specjalistyczne, przemysłowe jak również i bardzo nowoczesne technologicznie żarówki LED.

Na rynku działamy już cztery lata, dostarczając tradycyjne i wyspecjalizowane źródła światła. Staramy się cały czas spełniać Państwa oczekiwania i poszerzać gamę oferowanych produktów. Wprowadzamy stopniowo do sprzedaży oprawy i pierwszą ofertą z tej szerokiej gamy produktów są oprawy LED. 

Dokłądając wszelkich starań dostarczamy Państwu towar najwyższej jakości, zgodny z certyfikatami bezpieczeństwa, od czołowych producentów w branży. Nasze dostawy są ekspresowe, zwykle w przeciągu dwóch dni towar znajduje się u klienta. Korzystamy wyłącznie z dostaw kurierskich DHL aby zapewnić Państwa przesyłkom bezpieczeństwo.

Pozdrawiamy i zapraszamy na zakupy
Sklep LightMarket